اپلیکیشن آسپرین 24 منتشر شد. به همراه توضیحات و لینک دانلود

اپلیکیشن آسپرین 24

اپلیکیشن آسپرین ۲۴، اپلیکیشن خدمات پزشکی آنلاین می باشد که نیاز های پزشکی، پرستاری و دارویی شما را در کمترین زمان برآورده می نماید. این اپلیکیشن دارای بخش های مختلفی نظیر بیمار من ، آمبولانس خصوصی ، پزشک و پرستار در منزل و داروخانه آنلاین می باشد.
شما می توانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن را دانلود نمایید.

لینک دانلود از گوگل پلی

لینک دانلود از بازار

لینک نصب نسخه وب اپ (برای کاربران IOS )

صفحه اینستاگرام آسپرین ۲۴ را جهت دریافت آخرین ویدئو ها و اخبار دنبال کنید. 

 

اپلیکیشن آسپرین ۲۴  از کلیه متخصصین و شرکت های واجد الشرایط در حوزه پزشک و پرستار در منزل ، آمبولانس خصوصی و داروخانه آنلاین که علاقه مند به گسترش کسب و کار خود از طریق فناوری اطلاعات و دیجیتال هستند دعوت به همکاری می کند تا با پرکردن فرم زیر، به گروه آسپرین ۲۴ این امکان را بدهند تا از همکاری آن ها بهره مند شود.
علاقمندان می توانند فرم ثبت نام همکار را به همراه مدارک ذکر شده تکمیل و ارسال نمایند تا پس از بررسی به منظور دعوت به همکاری با آن ها تماس گرفته شود.

اپلیکیشن آسپرین ۲۴ از تمامی شرکت ها ، داروخانه ها و فروشگاه های تجهیزات پزشکی فعال در حوزه سلامت و درمان ، درخواست همکاری میکند :

تجهیزات پزشکیداروداروخانهدرخواست آمبولانسدرخواست پرستاردرخواست پزشکمقالات

آسپرین 24 اپلیکیشن درخواست پرستارآسپرین 24 درخواست داروآسپرین24 اپلیکیشن خدمات پزشکیآمبولانس خصوصیاپلیکیشن آسپریناپلیکیشن آسپرین 24اپلیکیشن آسپرین24اپلیکیشن درخواست آمبولانس خصوصیاپلیکیشن درخواست خدمات پزشکیاپلیکیشن درخواست خدمات پزشکی آنلایناپلیکیشن درخواست دارواستخدام پرستار در منزلپزشک در منزلداروخانه آنلاینداروخانه مجازیدرخواست آمبولانسدرخواست آمبولانس ICUدرخواست آمبولانس VIPدرخواست آمبولانس آسپرین24درخواست آمبولانس ارزاندرخواست آمبولانس اکونومیکدرخواست پرستار کودکدرخواست پزشک عمومی در منزلدرخواست فیزیوتراپ در منزل

۱۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram