قوانین و ضوابط

قوانین و مقررات

سند ارائه شده زیر، شرایط خدمات و سیاست های حریم شخصی ما را تشریح می کند

کاربر گرامی، با توجه به اینکه تمامی خدمات ارائه شده در مجموعه آسپرین24 تابع قوانین مطروح در این بخش است، مطالعه آن پیش از استفاده از خدمات الزامی بوده و ثبت نام در این مجموعه به معنای پذیرش این شرایط و قبول کلیه قوانین از طرف شما می باشد.

قواعد عمومی

1- تعاریف و اصطلاحات

در قرارداد حاضر الفاظ زیر دارای معانی مشروح هستند.

1-1  آسپرین 24: مجموعه نرم افزارهای آسپرین24 شامل اپلیکیشن آسپرین24، همکار آسپرین و کارگزار آسپرین و کلیه نرم افزارهای وابسته به آن؛

2-1  کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در مجموعه آسپرین 24 ثبت نام نماید این فرد می تواند اعم از مشتری و شرکت های ارائه خدمات پزشکی و داروخانه ها باشد.

3-1  مشتری: کاربری که متقاضی خدمات آسپرین24 است؛

4-1  شرکت متخصص: عبارت است از کاربری که به عنوان ارائه کننده خدمات پزشکی و دارویی در آسپرین 24 ثبت نام کرده و پس از طی مراحل مصاحبه و دوره آموزشی، به طور رسمی همکاری خود را با آسپرین 24 آغاز کرده باشد. شرکت متخصص، می بایست مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح را برای ارایه خدمات پزشکی و دارویی ارایه شده در اپلیکیشن اخذ نموده باشد.

 5-1  سرویس هرگونه خدمتی که توسط شرکت متخصص به مشتری ارائه گردد.

6-1 خدمات آسپرین 24: خدماتی که آسپرین 24 در راستای ارتباط مشتری و شرکت متخصص ارائه می دهد.

7-1  حساب کاربری: شامل صفحه شخصی، نام کاربری و سابقه فعالیت کاربر، که پس از ثبت نام در اپلیکیشن آسپرین 24 در اختیار کاربر قرار می گیرد.

2-  خدمات و سرویس ها

1-2  آسپرین 24 مستقلا هیچ گونه سرویسی ارائه نمی نماید، بلکه تنها ایجاد کننده پل ارتباطی بین مشتری و متخصصان جهت تسهیل در ارائه و دریافت سرویس است. بدین معنا که شرکت متخصص میان پذیرش درخواست خدمات یا رد آن مخیر است و مشتری نیز پس از ارسال درخواست خدمت و مشخص شدن شرکت متخصص و نحوه ارایه خدمت و قیمت آن می تواند درخواست خود انصراف دهد. بدین وصف، هر سفارشی که در قالب آسپرین 24 انجام می گردد یک قرارداد مستقل مابین شرکت متخصص و مشتری بوده و خدمات آسپرین 24 تنها زمینه ساز انعقاد این قرارداد میان مشتری و شرکت متخصص است.

2-2  آسپرین 24 با پیگیری های مداوم و نظارت کامل بر نظرات مشتریان در خصوص خدمات ارائه شده، سعی در فراهم ساختن بستری شفاف و سرعت بخشیدن و تسهیل سفارش گذاری دارد. لیکن باید درنظر داشت، با توجه به نسبی بودن مفهوم کیفیت و مجزا بودن قرارداد مشتری با شرکت متخصص از توافقات آسپرین 24 با کاربران، آسپرین 24 هیچ گونه مسئولیتی اعم از مدنی و کیفری در قبال نوع و میزان کیفیت سرویس ارائه شده و وقایع و مشکلات احتمالی آتی آن، در مقابل کاربران و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

 

3-2  خدمات آسپرین 24 شامل ارائه سهولت سفارش گذاری، پیشنهاد شرکت های متخصص خوش نام در زمینه خدمات پزشکی و دارویی، ایجاد امکان مقایسه قیمت های پیشنهادی و شفافیت قیمت خواهد بود.

 

4-2 آسپرین 24 همواره در تلاش برای بهبود بخشی به خدمات خود و جلب رضایت کاربران است. در همین راستا ممکن است ویژگی ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کند، یا محدودیت ها را کاهش یا افزایش دهد و همچنین ممکن است یکی از سرویس ها را به طور کامل متوقف کرده یا به حالت تعلیق درآورد. لذا ادامه استفاده کاربر از خدمات آسپرین 24 به معنای پذیرش این تغییرات خواهد بود.

3- امور مالی

3-1 دانلود، نصب و ثبت نام در نرم افزارهای آسپرین 24 رایگان است و هزینه‌ای که محاسبه و از مشتری دریافت می‌‌‌گردد، تنها مشتمل بر بهای سرویس ارائه‌ شده توسط شرکت متخصص می‌­باشد. بدیهی است فراهم آوردن ملزومات این استفاده از جمله اینترنت مورد نیاز و سیستم­ های الکترونیکی هوشمند تماماً به عهده کاربر خواهد بود.

3-2 محاسبه هزینه بر اساس فهرست­ بهای توافق شده مشتری و شرکت متخصص خواهد بود. بدین معنا که سفارش مشتری برای شرکت متخصص ارسال می‌گردد. شرکت متخصص با توجه به شرایط خود و عرف قیمت خدمات مورد درخواست، قیمت خود را اعلام می نماید. مشتری پس از مشاهده 3 تا 5 پیشنهاد قیمت، بسته به نوع خدمت و قیاس امتیاز شرکت های متخصص و قیمت‌­ها، از بین این شرکت های متخصص انتخاب نماید. پس از انتخاب مشتری فهرست­ بهای پیشنهادی شرکت متخصص قطعی شده و محاسبات بر اساس آن صورت خواهد پذیرفت. در این حالت، مشتری و شرکت متخصص، حق هرگونه اعمال تغییر و اعتراض در این خصوص، ولو به استناد خیارات را از خود سلب و اسقاط می‌‌نماید. لازم به ذکر است، قطعی بودن قیمت‌ها منوط به نهایی شدن سفارش و انتخاب متخصص مورد نظر در نرم‌افزار آسپرین 24 است. در صورتی که مراحل سفارش طی شده اما نهایی کردن آن معلق بماند سفارش قابل انجام و پیگیری نخواهد بود. پس از نهایی شدن درخواست، لغو درخواست مشتری و عودت واریزی تنها با رضایت شرکت متخصص ارایه کننده خدمات قابل انجام است.

3-3 پس از انجام هر سرویس شرکت متخصص ملزم به تنظیم فاکتور بر اساس فهرست بهای توافق شده در سفارش می‌باشد. لذا مشتری تنها موظف به پرداخت اجرت فاکتور شده بوده و کلیه پرداخت‌های خارج از چهارچوب فاکتور از جمله انعام و غیره اختیاری بوده از حمایت آسپرین 24 خارج است. لازم به ذکر است هزینه کالاهای مصرفی خریداری شده برای ارائه سرویس توسط شرکت متخصص، باید به طور جداگانه و مطابق با فاکتور پرداخت گردد.

3-4 در صورت اشتباه مشتری در ارائه اطلاعات هنگام سفارش گذاری، سرویس دهنده می‌پذیرد که قبل از انجام خدمت ابتدا این موضوع را به مشتری متذکر گردد و از درخواست مابه‌التفاوت جداگانه از مشتری بدون هماهنگی جداً خودداری نماید. در این حالت، هر یک از مشتری و شرکت متخصص قادر به رد درخواست بوده در این حالت مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه کنسلی مطابق با عرف شرکت متخصص خواهد بود.

تبصره: اگر شرکت متخصص بدون اطلاع به آسپرین 24 یا مشتری اقدام به ارائه سرویس با هزینهٔ بالاتر نماید، اماره بر رضایت وی بر توافق سابق داشته، حق دریافت هرگونه مابه‌التفاوت را از خود سلب می‌نماید.

3.5 مشتری می تواند برای پرداخت هزینه سرویس های دریافتی کیف پول خود را در داخل اپلیکیشن شارژ نموده و یا مستقیما از طریق درگاه پرداخت هزینه سرویس را پرداخت نماید. در صورتی که مشتری کیف پول خود را شارژ نموده و پس از دریافت خدمات ، خواستار عودت باقیمانده مبلغ موجود در کیف پول باشد ، با ارسال درخواست پشتیبانی توسط مشتری ،نهایتا ظرف یک روز کاری باقیمانده کیف پول به مشتری عودت داد خواهد شد. 

4- مالکیت معنوی

4-1 کلیه حقوق معنوی نرم‌افزارهای آسپرین 24، موارد وابسته به آن و هر آنچه بدان ملحق می‌گردد، مانند نام، علامت تجاری، خدمات ارائه‌شده تحت این نام و سایر موارد از جمله مالکیت فکری و معنوی آن متعلق به شرکت رایا کاوان سلامت اندیش بوده و هر گونه سوء استفاده از هر یک از موارد فوق قابلیت پیگیری قانونی خواهد داشت. لذا کاربران در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی شرکت نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن بوده، تنها مجاز به استفاده‌ی محدود، غیر انحصاری و غیر قابل انتقال از خدمات آسپرین 24 هستند، بدون آن که این استفاده حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت نرم‌افزارهای آسپرین 24 یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و ... را به آن‌ها اعطا نماید.

4-2 کاربران نمی‌‌توانند نرم‌افزارهای آسپرین 24 را تغییر دهند و یا آن را بازتولید، مشابه سازی یا بازنویسی کنند یا از جزء یا کل آن برای تولید یک برنامه‌ی مشابه یا غیر مشابه استفاده نمایند.

4-3 دانلود نرم افزارهای آسپرین 24 رایگان است. لذا هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق اجاره، فروش و به طور کلی انتقال نرم‌افزارهای آسپرین 24 و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهد داشت. کاربران می‌توانند هر گونه اقدام خلاف این بند را به شرکت گزارش نموده تا در اسرع وقت با متخلف برخورد قانونی صورت گیرد. لازم به ذکر است خسارات ناشی از این تخلف به عهدهٔ شخص خاطی خواهد بود و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

4-4 اقدام کاربر برای دسترسی به هر یک از سرویس‌‌ها و برنامه‌ها و شبکه‌ها‌ی مرتبط با سرورها، همچنین استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون برای دسترسی به کد سطح بالا یا زبان ماشین یا تلاش در راستای آن غیر مجاز بوده و تخلف محسوب می‌گردد و آسپرین 24 مجاز به پیگیری‌های قانونی و برخورد با شخص خاطی خواهد بود.

4-5 تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در آسپرین 24 جزو اموال شرکت محسوب شده و استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات آسپرین 24 توسط کاربران و یا هر شخص حقیقی و حقوقی غیر کاربر ممنوع بوده، آسپرین 24 مجاز به جلوگیری از این اقدام و برخورد قانونی در این خصوص خواهد بود.

4-6 کپی‌برداری از اطلاعات متخصصین و یا مشتریان، محتوی، طراحی و تصاویر به کار رفته در نرم افزارهای آسپرین 24، چه به شکل دستی و یا خودکار، ممنوع می‌باشد.

5- شرایط استفاده کاربران از آسپرین 24

5-1 کاربر باید دارای اهلیت باشد. لذا داشتن حداقل 18 سال تمام شمسی کاربر، به عنوان اماره قانونی، برای استفاده از آسپرین 24 شرط است.

5-2 در کلیه­ٔ مراحل استفاده از آسپرین 24، کاربران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.

5-3 کاربر می‌پذیرد تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط شرکت در تارنمای آسپرین 24 به‌روزرسانی می‌گردد و یا از طریق پیامک، رایانامه، نرم‌افزارهای آسپرین 24 و یا هر شیوه‌ی متعارف دیگر در خصوص استفاده از خدمات آسپرین 24 و شرایط آن ارسال‌‌ می‌گردد را مطالعه نماید. لذا هرگونه استفاده از آسپرین 24 به منزله‌ی اطلاع کامل و موافقت با موارد مذکور خواهد بود.

5-4 کاربر می‌‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی شرکت است و شرکت می‌‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون دلیل، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات آسپرین 24 گردد.

6- حساب کاربری

6-1 استفاده از مجموعه آسپرین 24 منوط به داشتن حساب کاربری است. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری است. در خصوص اشخاص حقوقی، فرد افتتاح ‌کننده حساب کاربری، باید نماینده قانونی شرکت باشد.

6-2 کاربر می‌پذیرد اطلاعات درخواست شده توسط آسپرین 24 را به طور صحیح و دقیق ارئه نماید و در صورت نیاز به تغییر اطلاعات در اسرع وقت نسبت به به‌روز‌رسانی آن‌ها اقدام نماید. مسئولیت عدم تطابق اطلاعات مندرج با واقع و کلیه عواقب ناشی از آن بر عهدهٔ خود کاربر خواهد بود.

6-3 هر کاربر با ثبت‌نام در آسپرین 24 و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام داده پیام‌‌های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.

6-4 مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهدهٔ صاحب حساب کاربری است، در نتیجه کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار شخص دیگری قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. به علاوه ضروری است که در راستای ممانعت از سوء استفاده غیر، در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد.

تبصره: در صورت ظن به دسترسی اشخاص ثالث به حساب کاربری، کاربر موظف برای انجام پیگیری‌های بیشتر شرکت را مطلع سازد.

تبصره: شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد، نخواهد داشت.

6-5 آسپرین 24 مجاز است در صورت صلاحدید پیش از استفاده کاربر از حساب کاربری برای اطمینان از صحت اطلاعات، کاربران را احراز هویت نماید.

6-6 حساب کاربری باید بر اساس قوانین حاکم، قرارداد حاضر، در راستای اهداف قانونی و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری مجموعه آسپرین 24 و شرکت به کار گرفته شود. لذا کاربر متعهد می‌گردد که تحت هیچ شرایطی مرتکب رفتاری نشود که اعتبار تارنما و نرم‌افزارهای آسپرین 24 را خدشه‌‌دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز خسارات بدنی، جانی یا مالی به خود، آسپرین 24 و یا ثالث و در نتیجه حیثیت آسپرین 24، گردد به‌ عهده‌ٔ کاربر است و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

تبصره: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در استفاده از حساب کاربری، اعم از تخطی از مفاد قرارداد حاضر و یا سایر قوانین موضوعه و یا نقض حقوق ثالث، علاوه بر انسداد حساب، کلیه اعتبار موجود در حساب کاربری وی به عنوان وجه التزام توسط آسپرین 24 ضبط شده و کاربر حق هر گونه اعتراض را در این خصوص از خود سلب می‌نماید. موارد فوق آسپرین 24 را از اقدام به پیگیری‌های قانونی لازم برای مقابله با فرد متخطی محروم نخواهد ساخت.

6-7 آسپرین 24 از طرف کاربر وکالت دارد تا در صورت صلاحدید، حساب‌های کاربری که در مدت طولانی غیرفعال بوده و یا تأیید نشده‌اند را لغو نماید.

6-8 در راستای اطلاع‌رسانی اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه از جمله تخفیف‌ها، آسپرین 24 اقدام به ارسال رایانامه و یا پیامک برای اعضا آسپرین 24 می‌نماید. در صورتی که کاربر تمایلی به دریافت این پیام‌ها و یا رایانامه‌ها نداشته باشند قادر به لغو این موارد خواهد بود.

تبصره: با توجه به اینکه اطلاع رسانی در خصوص خدمات از درگاه‌های مذکور صورت می‌پذیرد و نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت‌رسانی، در صورت لغو این سرویس‌ها، مسئولیتی متوجه شرکت نیست و کاربر حق اعتراض در این مورد را از خود سلب می‌نماید.

6-9 در صورتی که کاربر مایل به بستن حساب کاربری خود در آسپرین 24 باشد، می‌تواند با تماس با شرکت نسبت به این امر اقدام نماید. در این صورت حساب وی از طرف آسپرین 24 مسدود خواهد گردید. لیکن برخی اطلاعات مانند تراکنش‌های مالی سابق به دلایل قانونی قابل حذف نیست و در آسپرین 24 باقی خواهد ماند.

7- تخفیف

7-1 در مواقع خاص آسپرین 24 برای رضایت بیشتر و رفاه حال کاربران طرح‌های تشویقی و تخفیف‌های متفاوتی در نظر می-گیرد. با این وجود ضروری است کاربر شرایط استفاده از هر تخفیف و یا طرح‌های تشویقی را به صورت مجزا مطالعه کرده و تاریخ انقضای هر تخفیف را بررسی نماید. در صورت کوتاهی و اشتباه کاربر در استفاده از طرح‌های تخفیفی آسپرین 24 مسئول نخواهد بود.

7-2 تا زمانی که تخفیف مذکور به طور صحیح و کامل اعمال نشده باشد، انقضا و تغییر آن از طرف آسپرین 24 ممکن می‌باشد.

7-3 کاربر می‌‌پذیرد که بسته‌های تشویقی اختصاصی، برای استفاده‌ی شخصی وی در نظر گرفته شده و به همین دلیل می‌‌بایست از انتقال و فروش آن‌ها اجتناب نماید. به علاوه اعتبار ناشی از بسته‌های تشویقی غیرقابل تبدیل به وجه نقد است و از این رو کاربر نمی‌‌تواند وجه معادل بسته‌های تشویقی را از شرکت مطالبه نماید.

8- اطلاعات

8-1 با توجه به ماهیت خدمات آسپرین 24، کاربر می‌پذیرد که اطلاعات لازم از جمله آدرس و شماره تماس معتبر و سایر اطلاعاتی که برای تکمیل ارائه خدمات ضروری باشد را، با علم به این موضوع که برخی از این اطلاعات در اختیار شرکت متخصص قرار خواهد گرفت، با رضایت کامل در اختیار آسپرین 24 قرار دهد.

8-2 کاربر می‌پذیرد که پس از اتمام خدمت از اطلاعاتی که در نتیجه‌ی استفاده از خدمات آسپرین 24 کسب نموده است استفاده نکند و از ذخیره‌ی این اطلاعات به هر شکل اجتناب نماید. هر گونه استفاده مستقیم یا غیر مستقیم از اطلاعات مذکور که از محدوده اهداف و خدمات آسپرین 24 خارج باشد، تخطی محسوب شده مسئولیت آن تماماً به عهدهٔ فرد خاطی بود است و حق پیگیری از طریق پلیس فتا و سایر مراجع قضایی ذی‌صلاح را برای آسپرین 24 ایجاد می‌کند.

 

9- ثبت سفارش

9-1 برای استفاده از خدمات آسپرین 24، مشتری باید در اپلیکشن مشتری ثبت نام کرده و سفارش خود را نهایی نماید. در صورتی که نهایی شدن سفارش معلق بماند، سفارش به آسپرین 24 ابلاغ نشده و آسپرین 24 قادر به انجام خدمت نخواهد بود.

9-2 هر سفارش مشتری در قالب یک مناقصه کوچک درآمده و مشتری باید برای نهایی کردن سفارش خود از میان 3 الی 5 پیشنهاد خود، یکی از متخصصان را برگزیند. این امر منوط به سپری شدن زمان جستجو و منتظر ماندن مشتری برای اتمام عملیات و دریافت اطلاعات از شرکت های متخصص ارائه کننده خدمت می باشد. در صورتی که به جهت عجله مشتری در دریافت خدمت و یا کمبود شرکت های متخصص ارائه کننده خدمت مورد نظر مشتری ، تعداد پیشنهاد ها کمتر از 3 عدد باشد، مشتری مخیر به ادامه سفارش و تکمیل آن و یا لغو درخواست مورد نظر بوده و آسپرین 24 هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

9-3 مشتری موظف است کلیهٔ اطلاعات خاص، از جمله خرابی بخشی از کالایی که خدمت بر آن صورت می‌پذیرد، عتیقه بودن و یا هر توضیحی که ممکن است در تصمیم متخصص برای قبول یا رد خدمت تأثیرگذار باشد را در بخش توضیحات ذکر نماید. توافق شفاهی مشتری با متخصص به هیچ وجه قابل پیگیری توسط آسپرین 24 نخواهد بود.

تبصره: در صورتی که مشتری در خصوص بیان این موارد کوتاهی نماید کلیهٔ خسارات احتمالی از جمله هزینه‌ای که شرکت متخصص برای کارشناسی متحمل خواهد شد به عهده وی خواهد بود.

9-4 پس از توافقات نهایی مشتری موظف است در زمان مقرر در محل بیان شده (نشانی‌ که در درخواست سرویس ثبت شده ‌است) حضور یابد، در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود هزینه کنسلی را مطابق عرف شرکت متخصص از اعتبار وی کسر یا از نام‌برده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار شرکت برای انسداد حساب کاربری مشتری موصوف نخواهد بود.

9-5 مشتری موظف است هزینه‌ی سرویس را به یکی از روش‌های مذکور در اپلیکیشن آسپرین 24 و با در نظر گرفتن کلیه مقرراتی که در بخش مالی و تخفیف آورده شده است، پرداخت نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت کاربران می‌توانند با پشتیبانی آسپرین 24 تماس بگیرند.

9-6 در صورت لغو سفارش پس از منقضی شدن فرصت لغو، در صورت انجام شدن بخشی از سفارش از جمله ارسال متخصص و غیره و یا ایجاد هزینه‌ی فرصت برای متخصص مانند رزرو خدمت در زمان اوج سفارشات، هزینه‌ی خدمت انجام شده و خسارات مربوط به هزینه‌ی فرصت در حد متعارف در حمایت از شرکت متخصص از مشتری اخذ خواهد شد. هزینه کنسلی سفارشات پیش از نهایی شدن سفارش به مشتری اطلاع رسانی می گردد.

تبصره: لغو سفارش و استرداد هزینه‌ها پس از خدمت‌رسانی ممکن نبوده و مشتری موظف به پرداخت هزینه‌ها می‌باشد.

9-7 ثبت سؤال، نظر و یا پیشنهادات مشتریان در خصوص خدمات ارائه‌شده امکان‌پذیر است. لیکن باید در نظر داشت که نظرات مذکور در هر صفحه باید تنها در قالب سؤال و یا نقد و بررسی همان متخصص و یا سرویس ارائه‌شده توسط وی باشد. در این باب رعایت کامل ادب و نزاکت، شئونات اسلامی و عرف جامعه الزامی است. لذا آسپرین 24 محق است ضمن حفظ محتوای اصلی، کلیهٔ نظرات غیر مرتبط به خدمات از جمله تبلیغ له یا علیه دیگر متخصص‌ها، تبلیغ سایر فعالیت‌ها، اطلاعات و درخواست‌های شخصی و نظراتی که با اخلاق حسنه و شئونات اسلامی و قوانین موضوعه و قرارداد حاضر در تضاد باشند را حذف نماید. تبصره: آسپرین 24 هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در خصوص سرویس‌ها ندارد. نمایش نظرات کاربران در به هیچ وجه به معنی تأیید فنی آسپرین 24 درباره محتویات نظر نیست.

9-8 با توجه به ماهیت سرویس‌ها، پس از گذر زمان طولانی از انجام سرویس، امکان کارشناسی و راستی آزمایی در خصوص دعاوی از بین خواهد رفت، لذا مشتری متعهد می‌گردد در صورت بروز مشکلات احتمالی این موارد را حداکثر طی دو هفته تقویمی به آسپرین 24 اطلاع دهد. عدم توجه به این موضوع به معنای رضایت مشتری و اسقاط کلیه دعاوی آتی وی در این خصوص خواهد بود.

قواعد اختصاصی

10-  خدمات آمبولانس خصوصی

از آنجایی آسپرین 24 بستر خدمان آنلاین پزشکی می باشد، مشتری می پذیرد که در هنگام استفاده از خدمات آمبولانس خصوصی ، بیمار وی با خطر مرگ روبرو نیست و تاخیر های احتمالی در پاسخگویی شرکت های ارائه کننده سرویس و ترافیک و سایر تاخیرات، تاثیری در حال عمومی بیمار ندارد. مشتری می پذیرد که در صورت وخامت حال بیمار از روش های جایگزین برای دریافت آمبولانس اقدام نماید. شرکت ارایه کننده خدمات آمبولانس موظف به ارسال آمبولانس در زمان تعیین شده به مشتری می باشد. در صورتی که شرکت ارائه کننده خدمات آمبولانس ، قادر به خدمت رسانی به مشتری در زمان تعیین شده نمی باشد، باید سریعا مراتب را آسپرین 24 و مشتری اعلام نماید. در صورت وجود تاخیر غیر مجاز و خارج از عرف در خدمت رسانی ، مشتری مخیر به کنسل کردن خدمت درخواستی بوده و شرکت آمبولانس هیچگونه هزینه ای را بابت ایاب ذهاب و یا کنسلی دریافت نخواهد کرد.

10-1 در صورتی که شرکت آمبولانس خصوصی مایل به بستن حساب کاربری خود در آسپرین 24 باشد، می‌تواند با تماس با شرکت نسبت به این امر اقدام نماید. در این صورت حساب وی از طرف آسپرین 24 مسدود خواهد گردید. لیکن برخی اطلاعات مانند تراکنش‌های مالی سابق به دلایل قانونی قابل حذف نیست و در آسپرین 24 باقی خواهد ماند.

10-2 شرکت آمبولانس می پذیرد که درصورت عدم رضایت مشتریان از خدمات آن شرکت ، آسپرین 24 دسترسی به حساب کاربری را محدود و یا کلا ملغی سازد.

11- خدمات پزشک و پرستار در منزل

11-1 سرویس پزشک و پرستار در منزل ارائه‌شده در این مجموعه، در قالب قوانین جمهوری اسلامی بوده و با توجه به ماهیت فعالیت، خدمات دارای دسته‌بندی ویژه بانوان و آقایان می‌باشد و سفارش گذاری برای هر خدمت تنها با در نظر گرفتن این موضوع امکان‌پذیر است. لذا کاربر اقرار می‌نماید که با ایجاد سفارش در آسپرین 24 این بند را به‌طور کامل مطالعه نموده و نسبت به این امر آگاهی کامل دارد. مشتری موظف است شرح خدمات درخواستی را به دقت در هنگام سفارش توضیح داده و از درخواست خدمات اضافه تر از خدمات مورد درخواست خودداری نماید. متخصص ارسال شده از طرف شرکت های خدمات پزشکی و پرستاری در منزل موظف به ارایه کارت شنایی معتبر به مشتری بوده و مشتری می تواند در صورت عدم تطابق اطلاعات متخصص با اطلاعات درج شده در اپلیکیشن از قبول متخصص صرف نظر نموده و هیچگونه هزینه ای بابت کنسلی از مشتری دریافت نخواهد شد. در صورت پذیرش متخصص توسط مشتری و ارائه خدمت توسط متخصص، هیچ گونه کنسلی قابل قبول نبوده و مشتری موظف به پرداخت هزینه مطابق با فاکتور ارائه شده توسط متخصص می باشد.

11-1 شرکت های ارائه دهنده خدمات پزشک و پرستار در منزل ، موظف  بر نظارت بر عملکرد فنی و اخلاقی بر پرسنل خود و کلیه مسئولیت های ناشی از عملکرد پرسنل ایشان در حین ماموریت، به عهده این شرکت ها می باشد.

11-2 با توجه به ماهیت این سرویس، برای حفظ هر چه بیشتر مشتریان و شرکت های متخصصان، ارائه کد ملی بیمار و تعیین جنسیت در هنگام ثبت سفارش الزامی است. در صورت عدم تطابق اطلاعات بیمار با اطلاعات درج شده (از قبیل درج اشتباه جنسیت و یا سن بیمار )در اپلیکیشن ، شرکت متخصص مخییر به لغو درخواست و دریافت هزینه کنسلی می باشد و مشتری هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت. شرکت متخصص موظف به ارایه گزارش تخلف به اپلیکیشن آسپرین بوده و مشتری می تواند با جرایمی نظیر محدودیت دسترسی و یا لغو اشتراک کاربری مواجه گردد.

11-3 عدم رعایت مقررات این سرویس، به معنای تخلف بوده و مشتری و متخصص خاطی، از سیستم منفک خواهند گردید. این امر نافی حق شرکت مبنی بر سایر پیگیری‌های قانونی نخواهد بود.

12- شرکت های تجهیزات پزشکی و داروخانه ها

داروخانه ها و شرکت های تجهیزات پزشکی ، موظف به اعلام موجودی و قیمت اقلام درخواستی مشتری مطابق درخواست می باشند. مشتری پس دریافت اطلاعات تماس داروخانه ها و شرکت های تجهیزات پزشکی ، مخیر به تماس و دریافت اقلام درخواستی خود می باشد. از آنجایی که فرآیند دریافت و خرید دارو و تجهیزات پزشکی خارج از اپلیکیشن صورت می پذیرد، لذا طرفین در هنگام معامله شرایط را تعیین نموده و آسپرین 24 هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

13- حقوق و تعهدات شرکت

13-1 آسپرین 24 متعهد به اجرای قوانین جمهوری اسلامی در کلیهٔ فعالیت‌­های خود خواهد بود.

13-2 شرکت متعهد به تلاش برای ارائه‌ی سرویس پرسرعت و باکیفیت است و در این راستا با به‌روزرسانی مداوم تارنما و نرم‌افزارها، متناسب با نیاز کاربران، سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقاء می‌بخشد.

13-3 شرکت نهایت سعی خود را در خصوص ارتقای کیفیت و سرعت خدمات آسپرین 24 خواهد نمود. لیکن عواملی چند از جمله سرعت اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند مورد استفاده کاربر بر کیفیت خدمات آسپرین 24 تأثیر مستقیم دارد. لذا برای استفاده ایده­ آل از خدمات مذکور، بهتر است از مرورگرهای به‌روز شده و اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند با سرعت متعارف استفاده نمایید.

تبصره: شرکت نمی‌‌تواند اجرا شدن اپلیکیشن آسپرین 24 را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.

13-4 شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات آسپرین 24 در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به شرح زیر است:

الف- اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام، درخواست خدمت و ... در اختیار شرکت قرار می‌‌دهد.

ب- اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم و در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات آسپرین 24 در این برنامه ذخیره می‌‌شود؛ از جمله موقعیت مکانی محل درخواست خدمت، هزینه‌ی خدمت، تراکنش‌های مالی صورت گرفته در حساب کاربری جهت استفاده از خدمات آسپرین 24 و اطلاعات مربوط به سخت‌افزاری که کاربر با استفاده از آن از خدمات آسپرین 24 استفاده می‌‌کند (نظیر سیستم‌عامل آن) و امثال آن.

13-5 در راستای ایجاد بستر شفاف برای کاربر، ممکن است شرکت به کاربران اجازه ‌‌دهد عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست‌نوشته یا نظرات خود را در نرم‌افزارهای آسپرین 24 منتشر کنند. محتوای تولیدشده - و نه کپی شده - توسط کاربران به شیوه‌ی مذکور در مالکیت کاربران قرار دارد. اما کاربران با بارگذاری این موارد روی نرم‌افزارهای آسپرین 24 اجازه‌ی استفاده، تغییر و انتشار آن را به هر نحو و در هر زمان به‌صورت رایگان، غیر قابل رجوع و قابل انتقال به شرکت واگذار می‌‌کند.

13-6 شرکت متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره‌‌شده در اپلیکشین آسپرین 24 را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات آسپرین 24 استفاده نماید.

13-7 آسپرین 24 کلیه اطلاعات فنی را که کاربران مشاهده می­‌کنند ردیابی می­‌کند تا به این ترتیب، قادر به تعیین محبوبیت خدمات و بالا بردن کیفیت خدمات آسپرین 24 باشد. این طلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

13-8 شرکت متعهد است کلیه تغییرات، اصلاحات و الحاقات قرارداد حاضر را در همین صفحه به‌روزرسانی نماید.

13-9 آسپرین 24 متعهد می­‌گردد پیش از توقف ارائه خدمات، کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده قبل از توقف سفارش‌‏ گیری را پردازش و نهایی نماید. حق قطع ارائه کلیه و یا بخشی خدمات بدون اطلاع قبلی، برای آسپرین 24 محفوظ است.

13-10 شرکت متعهد می­‌گردد کلیهٔ نظرات و سؤالاتی که با توجه به مفاد این قرارداد ثبت‌شده باشد را، فارغ از بار مثبت و یا منفی آن، بررسی و منتشر نماید.

13-11 شرکت متعهد می­‌گردد به مشکلات احتمالی اعلام‌شده توسط کاربران در خصوص سفارشات و پرداخت‌ها در اسرع وقت رسیدگی نموده و سعی بر رفع مشکلات مذکور نماید.

تبصره: اعلام مشکلات مذکور تنها توسط کاربر و با همان نام کاربری که سفارش صورت گرفته است، ممکن خواهد بود. در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد استرداد با احراز هویت کاربر و تطابق آن با شماره حساب و یا کارت واریزی صورت خواهد پذیرفت.

‌13-12 هدف اصلی آسپرین 24 جلب رضایت مشتری است. لیکن در بعضی مواقع در راستای ارائه خدمات ممکن است به دلیل اتفاقات غیرمترقبه و خارج از اختیار آسپرین 24، از جمله شرایط اضطراری و فورس ماژور، قطع سراسری شبکه­‌های ارتباطی، قطع برق، بسته شدن مسیر و .... در ارائه خدمات اخلال ایجادشده و یا سفارشات ثبت شده لغو گردد. در این حالت تمام لاش آسپرین 24 به جایگزینی شرکت متخصص مربوطه با شرکت های متخصص­‌ مشابه خواهد بود. در غیر این صورت هزینه‌های پرداختی توسط مشتری تمام و کمال عودت خواهد شد.

13-13 آسپرین 24 حق عدم سرویس‌دهی به کاربران را برای خود محفوظ می‌دارد.

13-14 آسپرین 24 مختار است هرگونه محتوایی که کاربران به تارنما یا اپلیکیشن‌­ها ارسال می‌کنند را به هر نحو که صلاح می‌داند برای توسعه و تبلیغ خدمات خود استفاده نماید.

14- حل اختلاف

14-1 مشتری و شرکت متخصص می‌پذیرند که در صورت بروز هرگونه مشکل درنهایت آرامش و به دور از هرگونه تشنج مشکل مربوطه را با صلح و سازش و از طریق مذاکره حل نمایند. در صورتی که رفع مشکل از این طریق امکان‌پذیر نبود هر یک از طرفین می‌توانند شکایت خود را به آسپرین 24 ابلاغ نماید. در این حالت آسپرین 24 با توجه به مستندات، نظر کارشناس و با در نظر گرفتن قوانین، رأی صادر می‌نماید.

تبصره: مشتری و شرکت متخصص می‌پذیرند رأی آسپرین 24 در این خصوص نهایی بوده و برای طرفین الزام‌آور است.

14-2 در صورت بروز اختلاف بین کاربران و آسپرین 24، طرفین تلاش خواهند کرد اختلاف را به‌صورت مسالمت‌آمیز حل و فصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف به هیئت داوری مرضی‌الطرفین ارجاع داده خواهد شد.

14-3 کلیهٔ قوانین حاکم در نظام جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهد بود.

14-4 این مقررات بر اساس ماده 10 قانون مدنی به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و آسپرین 24 حاکم بوده و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی کاربر را در این خصوص بلا اعتبار می‌سازد.

14-5 استفاده از تارنما و اپلیکیشن آسپرین 24 و طی کردن مراحل ثبت سفارش، به منزله‌ی مطالعه، آگاهی کامل و قبول تمامی شرایط و مقررات ذیل است. صرف استفاده کاربر از خدمات آسپرین 24 و ثبت سفارش مجدد، در حکم اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول تغییرات تلقی می‌‌گردد. لذا ضروری است پیش از استفاده از آسپرین 24، این موارد را به‌دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به منزله امضای الکترونیک بوده و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.

14-6 در صورتی که کاربر با مشخصات هویتی معین هم‌زمان به‌عنوان «مشتری» برای یک سرویس درخواست ارسال و همان فرد این درخواست را به‌عنوان شرکت «متخصص» قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده و شرکت را مجاز می‌سازد که چهار برابر هزینه‌ی سرویس انجام‌شده را از اعتبار متقلب وصول نماید. در شرایطی که این مبلغ تکافوی جبران خسارت وارده را نکند، شرکت مجاز خواهد بود خسارت وارده را از متقلب مطالبه نماید. وصول این مبالغ نافی حق شرکت برای انسداد حساب کاربری مذکور و سایر پیگیری‌های قانونی نخواهد بود. همچنین است در صورتی که وابستگان فرد اقدام به اعمال مشابه نمایند و یا کاربران به هر شکل نسبت به شرکت اِعمال حیله و تقلب نمایند و بدین‌وسیله موجبات ضرر شرکت را فراهم آورند.